Benzínová sekačka s pojezdem

Benzínová sekačka s pojezdem

Sekačka benzínováK nejvíce zakupovaným typům zahradních sekaček patří benzínová sekačka s pojezdem. Díky ní se sečení trávy stává zábavou a ne jen nucenou povinností. Tyto sekačky mají svůj vlastní pohon. Což znamená, že je nemusíte namáhavě tlačit před sebou, ale jedou zcela samy. Vaším jediným úkolem je určovat směr jízdy a sečení. Tyto sekačky často mají více rychlostních stupňů pojezdu. Kromě toho má další přednosti, které vám usnadní práci na zahradě. Tyto přednosti uplatníte zejména na členitějším povrchu.

Uvedení sekačky není nijak zvlášť náročné. Pokud však máte problémy se startováním, raději si zakupte sekačku se startérem. Díky němu je startování mnohem snadnější.

Benzínové sekačky s pojezdem mají celou řadu výhod. Tou ovšem nejdůležitější je nezávislost na zdroji elektrické energii, kterou by mohla být sekačka poháněna. Sekačky mají výkonné motory, robustní šasi a zejména jsou velice nenáročné na údržbu. Po každém sečení je stačí zbavit nečistot, které se na nich usadily během sečení. Díky pravidelné údržbě vám sekačky také vydrží déle bez jakýkoliv potíží.

TrávníkPokud si zakupujete benzínovou sekačku, její nezbytnou součástí je sběrný koš. Díky němu se posečená tráva zachycuje do koše a nezůstává ležet na trávě. Některé sekačky mají také mulčovací vložku. Pomocí ní je možné posečenou trávu také využít k mulčování. Mulčování znamení přikrytí rostlin posečenou trávou, jež zabraňuje vzniku plevele.

U moderních typů sekaček naleznete systém ADS, který dokáže přizpůsobovat chod sekačky vaší chůzi.

Pokud máte zájem o zakoupení opravdu kvalitní sekačky, je vhodnější si ji pořídit ve specializovaných prodejnách. Zde vám poradí, jaký typ sekačky je pro vás nejvhodnější a poradí vám, jak ji správně udržovat.

O webu

Naše internetové stránky jsou věnovány jednomu z důležitých zahradních pomocníků – benzínovým sekačkám. Tato zařízení nám pomáhají udržovat trávník zdravý a krásný. Benzínových sekaček existuje celá řada. Mezi ty nejběžnější se řadí zejména vřetenové či strunové a klasické benzínové sekačky s pojezdem nebo bez pojezdu. Pokud máte zájem se o jednotlivých typech sekaček dozvědět více, navštivte naše webové stránky, které jsou vám plně k dispozici.